Ferah Mahallesi Ferah Caddesi No 96 Kat 1 Üsküdar İstanbul

Telefon (216) 340 00 03

Whatsapp (544) 742 0535

(Sadece mesai saatleri içinde)

Pazartesi – Cuma                           9:30 – 18:00

SİZE NASIL YARDIMCI OLABİLİRİZ?

Sıkca Sorulan Sorular

Bunlardanistiyorum.com’da göreceğiniz ürünler orijinaldir ve markadır. Emeğe saygımız büyük, bu sebeple orijinal olmayan ürünler satmıyoruz

Şu an için sadece on-line satışımız bulunuyor.

Üyeliğimiz tamamen ücretsizdir.

Ana sayfada sağ üstte bulunan “Giriş Yap”’a tıklayarak, gerekli bilgileri doldurduktan sonra üye olabilirsiniz.

Almış olduğunuz tüm ürünleri, siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 14 gün içerisinde bize iade edebilirsiniz. Üründen kaynaklanan herhangi bir kusurdan dolayı yapacağınız iadelerde ise, aldığınız ürünü teslim tarihinden itibaren 30 gün içerisinde iade edebilirsiniz. İade talebinizi en kısa zamanda info@bunlardanistiyorum.com adresine e-posta göndererek bize ulaştırabilirsiniz. İade edeceğiniz ürünün, paketi hasar görmemiş, kullanılmamış ve kullanım hatası sonucu zarar görmemiş olması gerekmektedir. İade etmek istediğiniz ürünü faturası ile birlikte kargo ücretini karşılayarak aşağıdaki iade adresine ulaştırabilirsiniz. Ürün/ürünler depomuza ulaştığı andan itibaren, iade şartlarına uygunluğu kontrol edildikten sonra, kredi kartınıza iade edilmektedir. Bankanıza bağlı olarak, iadenizi kredi kartınızda görmeniz birkaç günü bulabilir.

Tek kullanımlık ürünler, hızlı bozulan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. Bu gruba girmeyen, fakat paketindeki veya üründeki bir hasardan dolayı ticari değerini yitirmiş ürünlerin de iadesi alınamamaktadır.

İadelerinizi bize ulaşın sayfasındaki güncel adresimize veya fatura üzerinde bulunan “Ferah Mahallesi Ferah Caddesi No 96 Kat 1 Üsküdar İstanbul” adresimize gönderebilirsiniz. 

Cayma hakkı nedeni ile iade edilen ürünlerde kargo ücreti tarafınıza aittir.

Kusurlu ürünlerde, yanlış veya eksik yapılan ürün gönderimlerde kargo ücreti tarafımıza aittir.

Ürünün iade şartlarına uygunluğu kontrol edildikten sonra bunlardanistiyorum.com tarafından kredi kartınıza iade işlemi gerçekleştirilir. Bankanıza bağlı olarak, iadenizi kredi kartınızda görmeniz, bir kaç gün sürebilir. Bu süreç tamamen bankanıza bağlıdır ve Bunlardanistiyorum.com’un bankanıza müdahale etme hakkı yoktur.

Yanlış ve eksik ürün gönderimini en kısa zamanda info@bunlardanistiyorum.com adresine e-posta atarak bizi bilgilendirmeniz gerekmektedir. Yanlış ürün gönderimlerinde, ürünü orijinal ambalajında faturasıyla beraber bize göndermeniz yeterlidir. Size en kısa zamanda yeni ürün gönderilecektir. Eksik ürün gönderimlerinde ise, siparişinizin tamamı en kısa zamanda size ulaştırılacaktır. Bu gibi durumlarda kargo bize aittir.

Ürünü iade süresi içerisinde tarafımıza göndermeniz halinde, gerekli kontroller yapılarak stoklarda bulunması durumunda ürün/ürünlerin değişimi yapılacaktır. Ürün/ürünlerin tedarikçi firma stoklarında olmaması durumunda siparişiniz iptal edilerek para iadesi işlemi gerçekleştirilecektir. İade işlemleri detayı için bkz. “Ürünü iade etmek istediğimde ne yapmam gerekiyor?”

Taksitli olarak satın almış olduğunuz ürüne ait bedelin, tamamı kredi kartınıza iade edilmekte ancak bankanız tarafından iadenin kredi kartınıza geri ödemesi, yine taksitli olarak kartınıza yansıtılmaktadır.

Öncelikle, siparişinizi ana sayfanızda yer alan “Hesabım“ sekmesindeki “Siparişlerim” sayfasından kontrol etmelisiniz. Eğer siparişiniz “Sipariş Hazırlanıyor ” ya da “Kargoya Verildi” statüsünde değilse, bize info@bunlardanistiyorum.com adresinden ulaşarak siparişinizi iptal edebilirsiniz.

Bunlardanistiyorum.com üzerinden verilen siparişlerde 2 farklı kargo seçeneği bulunmaktadır ve ücrete tabidir. Sepetinizin belli bir fiyat bareminin üzerinde olmasına (rakam dönemsel olarak değişmektedir) bağlı olarak kargo ücretsiz olabilmektedir.

Pazar hariç her gün saat 15.00’e kadar vermiş olduğunuz siparişler, İstanbul içinde ikamet ediyorsanız 24-48 saatte, İstanbul dışında iseniz 48-72 saatte size teslim edilir. Saat 15.00’den sonra verilen siparişler ertesi gün kargoya verilir ve en geç 2-3 iş günü içerisinde teslim edilir. Ürün stoklarımızda yoksa ve tedarikçiden temin etmemiz gerekiyorsa, siparişiniz kargoya ertesi gün verilir. Kargo firmaları pazar günleri ve resmi tatil günlerinde çalışmamaktadır. Bu gibi günlerde verilen siparişler ertesi gün kargoya verilir ve teslimat zamanı 48-72 saati geçebilir. Siparişlerinizi, “Hesabım“ bölümündeki “Siparişlerim“ sekmesinden kontrol edebilirsiniz. Siparişinizin kargoya teslim edilmesiyle birlikte “ Siparişlerim” sekmesinde, “Kargom Nerede?” linkinden siparişinizin hangi aşamada olduğunu öğrenebilirsiniz.

Bunlardan İstiyorum Elektronik Hiz ve Tic. Ltd Şti
Garanti Bankası Üsküdar Şubesi Şube kod: 166
Hesap No: 6297293 
IBAN: TR88 0006 2000 1660 0006 2972 93

Bunlardanistiyorum.com, tüm üyelerinin alışveriş deneyimini keyifli olduğu kadar, güvenli bir hale getirmek için çeşitli güvenlik önlemleri uygulamaktadır. Bunlardanistiyorum.com kredi kartı bilgileriniz yalnızca sipariş işlemi gerçekleştirilirken kullanılır ve kesinlikle veri tabanında kayıtlı olarak tutulmaz. Bilgilerinizin gerçekten Bunlardanistiyorum.com’a gönderildiğini güvence altına alarak, 128 bit şifreleme ile iletilen bilgilerin güvenliğini sağlayan SSL Sertifikası kullanılmaktadır.

Siparişlerinizi, Hesabım sekmesi altındaki “Siparişlerim” sayfasından görüntüleyebilirsiniz.

Bize Yazın