Biz Kimiz?

2007 yılının Ocak ayında, hayattan keyif almaya yönelik en eğlenceli, yenilikçi, sıra dışı ve orijinal ürünleri sizlerle buluşturmak hedefiyle kurulmuş bir e-ticaret sitesiyiz. Sadece başkalarına değil, kendinize de hediye olarak alabileceğiniz ve herkese “Bunlardan İstiyorum” dedirtecek ürünler sunarak Türkiye’de bir ilke imza attık ve sektörün oluşmasında öncü rol oynadık.

Yenilikçi ve seçici olduğumuza inanıyoruz ve çizgimizi sürdürebilmek için hiç durmadan çalışıyoruz. Dünya’daki trendleri takip ederek hayatınıza renk katacak ürün ve markaları arayıp, buluyoruz ve Türkiye’ye getiriyoruz. Türkiye’de gördüğümüz henüz keşfedilmemiş ürünleri ise daha popüler olmadan sizlere ulaştırıyoruz. Bizden aldığınız herhangi bir ürünün ilerleyen günlerde moda olduğuna şahit olursanız, amacımıza ulaşmışız demektir.

Bunlardanistiyorum.com olarak size teknolojiden tasarıma, posterden figüre birçok farklı kategoride 5000’in üzerinde ürün sunuyoruz ve her gün portföyümüze yenilerini ekliyoruz.

Siz de “bunlardan isteyin”, pişman olmazsınız.

Felsefemiz

Kimisi için gökyüzü her gün aynıdır… Kimisi için her gün, takvimden eksilen bir yapraktır sadece… Oysa etraftaki sıra dışı ve şaşırtıcı detayların farkına varanlar için hiçbir şey, hiçbir yer ve hiçbir tecrübe birbirinin aynısı değildir. Ve burada olduğunuza göre siz de öyle birisiniz!

Bir şey satın almak zorunda değilsiniz. Bunlardanistiyorum.com’un renkli dünyasına adım atmak sizi keyiflendirmeye yetecek. Sayfalarımız arasında dolaşırken günlük rutinden uzaklaştığınızı, çoğu zaman ekrana bakarken gülümsediğinizi göreceksiniz.

Farkımız

Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti

Bizim önceliğimiz sizin mutluluğunuz. Ürünlerimizle ilgili bir sorunuz mu var? Sevgilinize ne hediye alacağınıza mı karar veremiyorsunuz? Kargo şirketine mi kızdınız? Hemen bize ulaşın. Bunlardanistiyorum.com ekibi olarak, her türlü konudaki sorularınızı en hızlı ve doğru şekilde yanıtlamak ve sorunlarınızı çözmek için elimizden geleni yapacağımıza emin olabilirsiniz.

Hızlı Teslimat

Siparişlerinizi İstanbul içindeyseniz 24 – 48 saatte, İstanbul dışındaysanız 48 – 72 saatte yerine ulaştırıyoruz. İnanması güç değil mi? O halde üyelerimizin yorumlarına kulak verin;

“verdiğim siparişi 1 saat 20 dakika sonra kargoya verip, 24 saatten daha kısa bi sürede bana ulaştıran site. bu kadarını da beklemiyodum.” 07.07.2012 14:26 womp

“dün akşamüstü verdiğim siparişi bugün elime ulaştıran firma. takdir ettim!” 08.05.2012 12:38 venus

Orijinal Ürün Garantisi

Bunlardanistiyorum.com’da göreceğiniz ürünler orijinaldir ve markadır. Emeğe saygımız büyük, bu sebeple orijinal olmayan ürünler satmıyoruz. Bunlardanistiyorum.com’da satılan bir ürünün başka bir internet sitesinde daha düşük fiyatı olduğunu görürseniz, bilin ki arada bir üretim ve kalite farkı vardır.